Publications Office of the EU
Uddannelse (AMO) Bygge- og anlægsvirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Uddannelse (AMO) Bygge- og anlægsvirksomhed

  • Offentliggjort
    14/02/2025
  • Frist
    18/03/2025
  • I dag
    02/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
ARBEIDS- OG VELFERDSETATEN
Udførelsessted
NUTS code: NO0A2 Vestland
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NO071 Nordland/Nordlánnda
Sektor (hoved-CPV)
80590000 Eneundervisning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
8,000,000.00 NOK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
25/5135
Beskrivelse

Kurset er en kort erhvervsuddannelse, der kvalificerer til videre arbejde og uddannelse i bygge- og anlægsbranchen. Kurset kan være porten til yderligere kvalifikationskurser mod certifikatet for lærlingeuddannelse.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://permalink.mercell.com/249530830.aspx
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://permalink.mercell.com/249530830.aspx
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
CPV-kode

80590000 - Eneundervisning

80530000 - Faglig uddannelse

Tildelingsmetode
Ikke til rådighed
Anslået værdi
8,000,000.00 NOK
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.