Publications Office of the EU
Tyskland-Amberg: Facadearbejde - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Amberg: Facadearbejde

  • Offentliggjort
    03/03/2021
  • Frist
    08/04/2021
  • Åbning af tilbuddene
    08/04/2021
  • Tildelt
    17/05/2021
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Landkreis Amberg-Sulzbach
Udførelsessted
NUTS code: DE234 Amberg-Sulzbach
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE231 Amberg, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
45443000 Facadearbejde
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
364,996.99 EUR
Referencenummer for tilbuddet
WHR-GS-58
Beskrivelse

Generalsanierung Walter-Höllerer-Realschule, Erlheimer Weg 10, 92237 Sulzbach-Rosenberg — Vorgehängte hinterlüftete Fassade BA 2.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/9596c167-e182-4a36-80b0-1a711e4a393c
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
08/04/2021 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
364,996.99 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: THIEL MONTAGE GMBH
Postadresse:
By: Feucht
Postnummer: 90537
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.