Publications Office of the EU
Spanien-Valencia: Rengørings- og sanitetstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Valencia: Rengørings- og sanitetstjenester

  • Offentliggjort
    28/01/2016
  • Frist
    29/03/2016
  • Åbning af tilbuddene
    14/04/2016
  • Tildelt
    28/07/2016
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Generalitat Valenciana Conselleria de Educación, Cultura y Deporte
Udførelsessted
NUTS code: ES España
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
90000000 Tjenesteydelser i forbindelse med spildevand, affald, rengøring og miljøbeskyttelse
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
215,573,799.18 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
81,830,352.82 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
25
Referencenummer for tilbuddet
CNMY15/CD20S/43
Beskrivelse

Formalizacion del contrato servicio de limpienza de centros docentes publicos de C. Valenciana.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
14/04/2016 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.