Publications Office of the EU
Slovakiet-Bratislava: Koblingsudstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakiet-Bratislava: Koblingsudstyr

  • Offentliggjort
    29/10/2021
  • Frist
    07/12/2021
  • Tildelt
    02/11/2022
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Slovenské elektrárne, a.s.
Udførelsessted
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SK01 Bratislavský kraj
Sektor (hoved-CPV)
31214000 Koblingsudstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
601,170.70 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
371,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2021/09299
Beskrivelse

Účelom Obstarávania je zabezpečiť pre Objednávateľa rekonštrukciu rozvodní 22 kV a ochrán 22kV prečerpávacej
vodnej elektrárne Liptovská Mara s cieľom zvýšenia bezpečnosti a spoľahlivosti napájania vlastnej spotreby a
modernizácia výzbroje, automatiky a spôsobu ovládania jednotlivých prvkov rozvodní.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://seas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/5322
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
601,170.70 EUR
Endelig kontraktværdi
371,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: EGEM, s. r. o.
Postadresse: Lamačská cesta 3
By: Bratislava
Postnummer: 84104
Land: SVK
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.