Publications Office of the EU
Tyskland-Koblenz: Tjenesteydelser i forbindelse med opgradering af datamater - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Koblenz: Tjenesteydelser i forbindelse med opgradering af datamater

  • Tildelt
    01/09/2015
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
72540000 Tjenesteydelser i forbindelse med opgradering af datamater
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,382,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Q/L2AA/FA030/1A173
Beskrivelse

Unterstützung bei der Bearbeitung von Aufgaben im Bereich IT-Sicherheit des Waffensystems A400M.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
1,382,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Industrieanlagen-Betriebsgesellschaft mbH
Postadresse: Einsteinstraße 20
By: Ottobrunn
Postnummer: 85521
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.