Publications Office of the EU
Italien-Verbania: Affaldsgenvinding - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Verbania: Affaldsgenvinding

  • Offentliggjort
    24/02/2020
  • Frist
    11/03/2020
  • Åbning af tilbuddene
    12/03/2020
  • Tildelt
    28/04/2020
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
ConSer V.C.O. SpA
Udførelsessted
NUTS code: ITC14 Verbano-Cusio-Ossola
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITC14 Verbano-Cusio-Ossola
Sektor (hoved-CPV)
90514000 Affaldsgenvinding
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
395,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
277,800.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
8219609BEA
Beskrivelse

L'appalto ha per oggetto i servizi di trasporto e avvio a recupero dei rifiuti identificati con i codici CER 201038 e 150103, con le modalità esposte nel capitolato di gara e per i quantitativi indicati nel disciplinare di gara.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: ConSer V.C.O. S.p.A.
Postadresse: Via Olanda 55
By: Verbania
NUTS-kode: ITC14
Postnummer: 28922
Land: ITA
Kontaktperson: Capella Rosanna
Hovedadresse: http://www.conservco.it
Elektronisk via:
https://garetelematiche.conservco.it:444
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
12/03/2020 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
395,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
277,800.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: La Nettatutto srl
Postadresse:
By: Renate
Postnummer: 20838
Land: ITA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.