Publications Office of the EU
Levering af brændstof til transport af blyfri superbenzin og diesel til firmakøretøjer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Levering af brændstof til transport af blyfri superbenzin og diesel til firmakøretøjer

  • Offentliggjort
    21/05/2025
  • Frist
    25/06/2025
  • Tildelt
    15/09/2025
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Amag Ambiente SpA
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITC18 Alessandria
Sektor (hoved-CPV)
09130000 Mineralolie og mineraloliedestillater
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,265,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,509,300.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Levering af brændstof til transport af blyfri superbenzin og diesel til firmakøretøjer

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://amagportalegare.aflink.it
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
http://amagportalegare.aflink.it
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
CPV-kode
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Prezzo
Vægtning (procentdel, præcis) :
Anslået værdi
2,265,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
1,509,300.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: EREDI CAMPIDONICO SPA
Postadresse:
By: Grugliasco
Postnummer: 10095
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.