Publications Office of the EU
Durchführung von Unterhaltsreinigung sowie Vertretungsreinigung am Standort Wesel - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Durchführung von Unterhaltsreinigung sowie Vertretungsreinigung am Standort Wesel

  • Offentliggjort
    20/03/2025
  • Frist
    29/04/2025
  • Åbning af tilbuddene
    29/04/2025
  • Tildelt
    25/06/2025
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Kreis Wesel -Zentrale Vergabestelle-
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEA1F Wesel
Sektor (hoved-CPV)
90911200 Rengøring af bygninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
0.01 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
6
Referencenummer for tilbuddet
K-WES-26ZV-2025-0001
Beskrivelse

Durchführung der regelmäßigen Unterhaltsreinigung sowie Vertrtungsreinigung

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/K-WES-26ZV-2025-0001
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/K-WES-26ZV-2025-0001
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
29/04/2025 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.