Publications Office of the EU
Mittleres Löschfahrzeug (MLF) - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Mittleres Löschfahrzeug (MLF)

  • Offentliggjort
    06/05/2025
  • Frist
    13/05/2025
  • Annulleret
    20/05/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Annulleret
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Stadt Herten - Dezernat 2 - Rechtsamt - ZV
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEA36 Recklinghausen
Sektor (hoved-CPV)
34144212 Brandkøretøjer med vandtank
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
S-HERTEN-FW-2025-0002
Beskrivelse

Fertigung und Lieferung eines Mittleren Löschfahrzeuges für die Feuerwehr Herten / Ersatzbeschaffung

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/S-HERTEN-FW-2025-0002
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/S-HERTEN-FW-2025-0002
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
13/05/2025 11:00
Tildelingsmetode
Preis
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.