Publications Office of the EU
Spanien-Huesca: Programmelvedligeholdelses- og reparationstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Huesca: Programmelvedligeholdelses- og reparationstjenester

  • Offentliggjort
    06/04/2022
  • Frist
    16/05/2022
  • Åbning af tilbuddene
    20/05/2022
  • Tildelt
    25/08/2022
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Udførelsessted
NUTS code: ES241 Huesca
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES241 Huesca
Sektor (hoved-CPV)
72267000 Programmelvedligeholdelses- og reparationstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
811,684.66 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
742,541.15 EUR
Referencenummer for tilbuddet
4181/2022
Beskrivelse

Servicio técnico de mantenimiento y control del sistema de telegestión y mantenimiento preventivo y de urgencia de las estaciones de abastecimiento, edificios y alumbrado exterior del Ayuntamiento de Huesca.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Nationalt registreringsnummer: P2217300I
Postadresse: Plaza de la Catedral, 1
By: Huesca
NUTS-kode: ES241
Postnummer: 22002
Land: ESP
Kontaktperson: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Hovedadresse: http://sedeelectronica.huesca.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
20/05/2022 09:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
811,684.66 EUR
Endelig kontraktværdi
742,541.15 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: TAFYESA S.L.
Postadresse:
By: Huesca
Postnummer:
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.