Publications Office of the EU
Spanien-Palma de Mallorca: Smartkort - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Palma de Mallorca: Smartkort

  • Offentliggjort
    03/06/2014
  • Annulleret
    07/06/2014
  • I dag
    05/09/2026
Status
Annulleret
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Gobierno de las Illes Balears, Consejería de Agricultura, Medio Ambiente y Territorio
Udførelsessted
NUTS code: ES53 Illes Balears
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
30162000 Smartkort
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
347,107.44 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
658/2014
Beskrivelse

suministro tarjetas sistema digital de Control de Transportes por Carretera, de acuerdo con el Reglamento CE 561/06 del Parlamento Europeo y del Consejo.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Sección de Contratación de la Consejería de Agricultura, Medio Ambiente y Territorio
Postadresse: Gremio Corredores, 10- 2ª Planta, Polígono Son Rossinyol
By: Palma de Mallorca
Postnummer: 07009
Land: ESP
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
347,107.44 EUR
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.