-
Offentliggjort03/09/2026
-
I dag07/09/2026
-
Frist12/10/2026
-
Åbning af tilbuddene12/10/2026
Værktøjer
- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog
Levering af KOLD VAND KONTROLER
Ordregiveren Apa Canal S.A. Galati har til hensigt at købe koldtvandsmålere af statisk type (uden bevægelige dele), elektromagnetiske, med tilbehør, udstyret til fjerntransmission, med nominel diameter Dn 15 mm; Dn 20 mm Dn 25 mm Dn 32 mm Dn 40 mm Dn 80 mm Dn 100mm og kombinerede koldtvandsmålere, med fittings, udstyret til fjerntransmission, med nominel diameter Dn 50/20mm; Dn 80/20mm; Dn 100/20mm med: • adresserbart radiomodul til fjernaflæsning - integreret i kabinettet • Komplette sikkerhedskomponenter - magnetiske tætninger, plast foldedæksler; • Li-ion batteri med en levetid på min. 14 år. Antal dage, indtil hvilke der kan anmodes om præciseringer inden fristen for afgivelse af bud/ansøgere: 18 Ordregiveren besvarer alle anmodninger om præciseringer/yderligere oplysninger på en klar og fyldestgørende måde den 11. dag før udløbet af fristen for afgivelse af tilbud.
https://www.e-licitatie.ro
https://www.e-licitatie.ro
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.