Publications Office of the EU
Forenede Kongerige, Det-King's Lynn: Tjenesteydelser inden for sundhedsvæsenet - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Forenede Kongerige, Det-King's Lynn: Tjenesteydelser inden for sundhedsvæsenet

  • Tildelt
    07/02/2020
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
NHS West Norfolk Clinical Commissioning Group
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: UKH16 North and West Norfolk
Sektor (hoved-CPV)
85100000 Tjenesteydelser inden for sundhedsvæsenet
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
364,500.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
364,500.00 GBP
Referencenummer for tilbuddet
0AQ/ANGPROC/20/001
Beskrivelse

In Norfolk and Waveney it is planned to review the MSK pathway across the STP. West Norfolk CCG wish to direct award the contract to 30.9.2021 in order to align contract timelines across the STP to enable future transformation across a wider STP footprint.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Not specified
Anslået værdi
364,500.00
Endelig kontraktværdi
364,500.00 GBP
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: MSK Triage provided by Allied Health Professionals (AHP) Suffolk
Postadresse:
By: Eye
Postnummer: IP23 7BH
Land: GBR
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.