-
Offentliggjort24/10/2017
-
Frist24/11/2017
-
Åbning af tilbuddene24/11/2017
-
Tildelt22/01/2018
-
I dag04/09/2026
Værktøjer
Tjekkiet-Liberec: Diverse lægemidler
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem účinné látky Sorafenib 200 MG (dále jen „léčivé přípravky“, „LP“ nebo také „zboží“) po dobu 2 let dle aktuálních potřeb zadavatele. Specifikace požadovaných léčivých přípravků je uvedena dále v této ZD a v příloze č. 2 této ZD – Cenová nabídka.
Průběžné dodávky léčivých přípravků budou uskutečňovány na základě dílčích objednávek po dobu dvou let ode dne nabytí účinnosti smlouvy.
Officiel betegnelse: Krajská nemocnice Liberec, a.s.
Nationalt registreringsnummer: 27283933
Postadresse: Husova 357/10
By: Liberec I-Staré Město
NUTS-kode: CZ051
Postnummer: 460 63
Land: CZE
Kontaktperson: Ing. Pavla Mocková
Hovedadresse: http://www.nemlib.cz
Postadresse: Siemensova 2717/4
By: Praha 5 - Stodůlky
Postnummer: 155 00
Land: CZE
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.