Publications Office of the EU
Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego zestawu pojemników poczwórnych góra-dół RW 450/2x400 ml do 600 ml z filtrem in line do KKCz w ilości do 25.000 sztuk - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego zestawu pojemników poczwórnych góra-dół RW 450/2x400 ml do 600 ml z filtrem in line do KKCz w ilości do 25.000 sztuk

  • Offentliggjort
    09/04/2026
  • Frist
    11/05/2026
  • Åbning af tilbuddene
    11/05/2026
  • Tildelt
    15/06/2026
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL622 Olsztyński
Sektor (hoved-CPV)
33141613 Blodposer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
908,750.00 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
931,500.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
NA-26/6 P-6
Beskrivelse

Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego zestawu pojemników poczwórnych góra-dół RW 450/2x400 ml do 600 ml z filtrem in line do KKCz w ilości do 25.000 sztuk. Umowa na 12 miesięcy. Sukcesywne dostawy. 2. Zestaw pojemników musi składać się z drenu do poboru krwi, pojemnika głównego i trzech pojemników transferowych trwale i integralnie połączonych drenami zapewniającymi kontrolowany, zamknięty, jałowy i apirogenny system przepływu między pojemnikami. 3. Budowa: a. pojemnik środkowy (główny) zawierający płyn konserwujący CPD1 w ilości zgodnej z obowiązującymi przepisami*(do pobierania 450 ml ± 10% krwi) b. pusty pojemnik górny á 400-600 ml do produkcji i przechowywania FFP4. c. pojemnik dolny á 400-600 ml na KKCz2, połączony z układem filtrującym (filtr typu soft) i pojemnikiem odbiorczym na ubogoleukocytarny koncentrat krwinek czerwonych (przeznaczony do przechowywania UKKCz5/RW3 przez 42 dni) zawierający RW3 w ilości zgodnej z obowiązującymi przepisami* (stopień hemolizy w UKKCz < 0,8 % w ostatnim dniu przechowywania). d. Pojemnik do pobierania musi być połączony drenem z drenem czerpalnym dodatkowego pojemnika, który umożliwia pobieranie próbek krwi z pierwszej porcji krwi przed donacją o pojemności min. 30 ml, z dołączonym uniwersalnym portem umożliwiającym pobór próbek krwi w systemie zamkniętym.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://asystent.postepowania.pl/org/rckik_w_olsztynie/postepowania/2150
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://asystent.postepowania.pl/org/rckik_w_olsztynie/postepowania/2150
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
11/05/2026 11:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Jakość filtrowanego składnika
Anslået værdi
908,750.00 PLN
Endelig kontraktværdi
931,500.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Maco Pharma Polonia Sp. z o.o.
Postadresse:
By: Wrocław
Postnummer: 54-405
Land:
Officiel betegnelse: Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.
Postadresse:
By: Warszawa
Postnummer: 02-305
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.