-
Offentliggjort03/05/2021
-
Frist03/06/2021
-
Åbning af tilbuddene03/06/2021
-
Tildelt18/06/2021
-
I dag02/09/2026
Værktøjer
Litauen-Vilnius: Programmering af software og konsulentvirksomhed
VTIPS modifikavimo ir palaikymo paslaugos.
Officiel betegnelse: VĮ Turto bankas
Nationalt registreringsnummer: 112021042
Postadresse: Kęstučio g. 45
By: Vilnius
NUTS-kode: LT
Postnummer: LT-08124
Land: LTU
Kontaktperson: Edmundas Krištolaitis
Hovedadresse: http://www.turtas.lt
Elektronisk via:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=575535&B=PPO
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.