Publications Office of the EU
Sverige-Göteborg: Fyringsolie - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sverige-Göteborg: Fyringsolie

  • Offentliggjort
    27/10/2023
  • Frist
    01/12/2023
  • I dag
    02/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Göteborgs Stads inköps- och upphandlingsförvaltning
Udførelsessted
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Sektor (hoved-CPV)
09135100 Fyringsolie
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
577/23
Beskrivelse

Ramavtalet omfattar eldningsolja och drivmedel i bulk till depå av olika kvalitet enligt nedan delområden.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afktdqyckn&GoTo=Tender
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.