Publications Office of the EU
Sverige-Alvesta: Motorkøretøjer til godstransport - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sverige-Alvesta: Motorkøretøjer til godstransport

  • Offentliggjort
    27/12/2021
  • Frist
    31/01/2022
  • Åbning af tilbuddene
    01/02/2022
  • Tildelt
    07/02/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Alvesta Renhållnings Aktiebolag
Udførelsessted
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Sektor (hoved-CPV)
34130000 Motorkøretøjer til godstransport
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,848,000.00 SEK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,848,000.00 SEK
Referencenummer for tilbuddet
21/78
Beskrivelse

Alvesta renhållning upphandlar ett biogasdrivet lastväxlarfordon med liftdumperaggregat i enlighet med upphandlingsunderlaget.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afkyozuiuo&GoTo=Tender
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
01/02/2022 00:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
2,848,000.00 SEK
Endelig kontraktværdi
2,848,000.00 SEK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Atteviks Lastvagnar Aktiebolag
Postadresse: Box 2122
By: JÖNKÖPING
Postnummer: 55002
Land: SWE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.