Publications Office of the EU
Levering af engangs- og genanvendeligt medicinsk udstyr og titaniumclips med clipper lease - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Levering af engangs- og genanvendeligt medicinsk udstyr og titaniumclips med clipper lease

  • Offentliggjort
    10/06/2026
  • Frist
    18/06/2026
  • Åbning af tilbuddene
    18/06/2026
  • Tildelt
    26/08/2026
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Sektor (hoved-CPV)
33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
729,702.00 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
10
Referencenummer for tilbuddet
EP/220/30/2026
Beskrivelse

Kontraktens genstand er levering af medicinsk engangsudstyr og genanvendeligt medicinsk udstyr og titaniumclips samt leje af klipperen. Kontrahenten er forpligtet til at udføre ordren på de vilkår og betingelser, der er beskrevet i kontraktudkastet, som udgør bilag 4A/4B/4C til frizonen, og i beskrivelsen af kontraktens genstand, som udgør bilag 1 og 1A/1B/1C til frizonen.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://spwsz.ezamawiajacy.pl/
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://spwsz.ezamawiajacy.pl/
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
18/06/2026 10:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.