Publications Office of the EU
Polen-Lubawka: Dieselolie - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Lubawka: Dieselolie

  • Offentliggjort
    23/01/2023
  • Frist
    24/02/2023
  • Åbning af tilbuddene
    24/02/2023
  • Tildelt
    20/03/2023
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Sanikom” Spółka z o.o.
Udførelsessted
NUTS code: PL515 Jeleniogórski
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL51 Dolnośląskie
Sektor (hoved-CPV)
09134100 Dieselolie
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
5,121,600.00 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
5,165,600.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
229/DRI/2023
Beskrivelse

Zamówienie polega na Sukcesywnej dostawie oleju napędowego dla PGK "SANIKOM" sp. z o.o.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Sanikom” Spółka z o.o.
Nationalt registreringsnummer: 172/2020/N/Lubawka
Postadresse: ul. Nadbrzeżna 5a 58 – 420 Lubawka
By: Lubawka
NUTS-kode: PL51
Postnummer: 58-420
Land: POL
Kontaktperson: Artur Ostrowski
Hovedadresse: www.sanikom.com.pl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
24/02/2023 11:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
5,121,600.00 PLN
Endelig kontraktværdi
5,165,600.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: AZAREX Paliwa Sp. z o.o. Sp. K.
Postadresse: ul. Kosynierów 65
By: Zielona Góra
Postnummer: 65-310
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.