Publications Office of the EU
Belgien-Maaseik: Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgien-Maaseik: Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder

  • Offentliggjort
    26/02/2015
  • Frist
    13/04/2015
  • Åbning af tilbuddene
    13/04/2015
  • Tildelt
    18/05/2015
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Cv Ons Dak
Udførelsessted
NUTS code: BE22 Prov. Limburg (BE)
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
77310000 Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
137,138.09 EUR
Referencenummer for tilbuddet
214-018
Beskrivelse

Onderhoud groenruimten diverse woonwijken.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
13/04/2015 11:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
137,138.09 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Risse-Westrom Groen
Postadresse: Risseweg 8
By: Weert
Postnummer: 6004 RM
Land: NLD
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.