Publications Office of the EU
Frankrig-Albi: Tunge motorkøretøjer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Albi: Tunge motorkøretøjer

  • Offentliggjort
    20/10/2020
  • Frist
    17/11/2020
  • Åbning af tilbuddene
    17/11/2020
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Commune d'Albi
Udførelsessted
NUTS code: FRJ27 Tarn
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRJ27 Tarn
Sektor (hoved-CPV)
34140000 Tunge motorkøretøjer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
AOO20FOUR022
Beskrivelse

Acquisition d'un tracteur agricole quatre roues motrices, d'un poids lourd tri-benne avec grue et d'un véhicule utilitaire léger avec benne arrière pour la ville d'Albi.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://webmarche.adullact.org/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=3499&orgAcronyme=81ALBI
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
17/11/2020 14:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.