Publications Office of the EU
26977 ⁇ Erstattet SMS/dør kontrol, celle og trafik samtaleanlæg og adgangskontrolsystem OVK/Pieterbaancentrum i Almere - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

26977 ⁇ Erstattet SMS/dør kontrol, celle og trafik samtaleanlæg og adgangskontrolsystem OVK/Pieterbaancentrum i Almere

  • Offentliggjort
    20/03/2025
  • Frist
    15/05/2025
  • Tildelt
    18/02/2026
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Rijksvastgoedbedrijf
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NL332 Agglomeratie ’s-Gravenhage
Sektor (hoved-CPV)
45315100 Elektrotekniske installationsarbejder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
4,529,598.50 EUR
Referencenummer for tilbuddet
26977
Beskrivelse

(Delvis) udskiftning af den forældede dørkontrol/SMS, celle- og trafikintercomsystemet og adgangskontrollen på Oostvaarderskliniek/Pieterbaancentrum (i det følgende benævnt: OVK/PBC), Carl Barksweg 3 i Almere. Oversigt over generelle egenskaber Overfladeareal: OVK: ca. 14.000 m2 BVO PBC: ca. 3.000 m2 BVO

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/371445
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/371445
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Plan van Aanpak + Tijdschema (behorend bij KC2)
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
4,529,598.50 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Tijssens Electrotechniek B.V.
Postadresse:
By: HEEZE
Postnummer: 5591RA
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.