-
Offentliggjort26/01/2018
-
Frist26/02/2018
-
Åbning af tilbuddene26/02/2018
-
Tildelt09/04/2018
-
I dag06/09/2026
Værktøjer
- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten
Belgien-Evere: Sikkerheds-, brandbekæmpelses, politi- og forsvarsudstyr
Marché mixte pluriannuel (2018-2021) de services sur devis et la livraison de composants hydrauliques et pneumatiques au profit de tous véhicules et toutes marques utilisés par la Défense.
Officiel betegnelse: MRMP-L/S — Direction générale material resources — Division marchés publics — Section «land systems» — Sous-section «services»
Nationalt registreringsnummer: 0308.357.555_26
Postadresse: Rue d'Evere, 1
By: Evere
NUTS-kode: BE100
Postnummer: 1140
Land: BEL
Kontaktperson: Capitaine Bert Torfs
Hovedadresse: http://www.mil.be/mr/subject/index.asp?LAN=fr&ID=1190
Elektronisk via:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=MRMP-L%2FS-18LS107-F02
35000000 - Sikkerheds-, brandbekæmpelses, politi- og forsvarsudstyr
35400000 - Militærkøretøjer og dele til militærkøretøjer
42100000 - Maskiner til produktion og udnyttelse af mekanisk energi
34000000 - Transportudstyr og transporthjælpemidler
42120000 - Pumper og kompressorer
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.