-
Offentliggjort26/03/2025
-
Frist27/05/2025
-
Åbning af tilbuddene27/05/2025
-
Tildelt25/08/2025
-
I dag02/09/2026
Værktøjer
Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor de inhuur van surveillanten ten behoeve van VISTA college
Het doel is het contracteren van één opdrachtnemer voor de inhuur van surveillanten om onder andere te voldoen aan de volgende punten: • Ontzorging van managers en het examenbureau door één aanspreekpunt te realiseren voor alle inhuur van surveillanten; • Voldoen aan alle wet- en regelgeving m.b.t. inhuur van surveillanten; • Minder werk voor ondersteunende diensten (zoals financiën, P&O en inkoop). De geraamde waarde is geschat op € 248.000,- exclusief btw per jaar en € 992.000,- exclusief btw voor de gehele looptijd van vier (4) jaar. Deze raming is gebaseerd op de uitgaven van de afgelopen jaren en de te verwachten daling. Hierbij geldt een maximale contractwaarde van 150%.
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/372168
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/372168
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.