Publications Office of the EU
Forenede Kongerige, Det-Pencoed: Udstyr til fotokopiering - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Forenede Kongerige, Det-Pencoed: Udstyr til fotokopiering

  • Offentliggjort
    10/01/2017
  • Frist
    10/02/2017
  • Åbning af tilbuddene
    10/02/2017
  • I dag
    03/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
2Buy2
Udførelsessted
NUTS code: United Kingdom
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: United Kingdom
Sektor (hoved-CPV)
30121200 Udstyr til fotokopiering
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,000,000.00 GBP
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
PRNTSOL01/17
Beskrivelse

National Framework Agreement for the supply of MFDs and Print Management Services to 2buy2 Buying Group Members.
Members will include but not be limited to Organisations Governed by Public Contracts Regulations 2015, within the Education, Charity and Pubic Sectors.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: 2Buy2
Postadresse: Pencoed Technology Park
By: Pencoed
NUTS-kode: UK
Postnummer: CF35 5HZ
Land: GBR
Kontaktperson: Procurement Dept.
Hovedadresse: www.2buy2.com
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med several operatører
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
10/02/2017 16:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
3,000,000.00 GBP
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.