Publications Office of the EU
CZ-Oslavany: Presser - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Oslavany: Presser

  • Offentliggjort
    29/08/2012
  • Frist
    29/10/2012
  • Åbning af tilbuddene
    29/10/2012
  • Tildelt
    23/11/2012
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.
Udførelsessted
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
42636000 Presser
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
5,388,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
5,184,900.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Dodání lisu s tvářecí silou min. 16000 k N a transferových zařízení v rámci projektu Inovace výroby ve společnosti Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
29/10/2012 13:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
5,388,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
5,184,900.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Schuler Pressen GmbH
Postadresse:
By:
Postnummer:
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.