Publications Office of the EU
Indkøb af multifunktionsblækprintere med sand-til-dokument-output - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Indkøb af multifunktionsblækprintere med sand-til-dokument-output

  • Offentliggjort
    12/11/2024
  • Frist
    22/11/2024
  • Åbning af tilbuddene
    22/11/2024
  • Tildelt
    10/12/2024
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Landeshauptstadt Düsseldorf, Der Oberbürgermeister, Amt für Recht, Vergabe und Versicherungen, Zentrale Vergabestelle
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
30232150 Blækstråleprintere
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
0.01 EUR
Referencenummer for tilbuddet
DUS-2024-0789
Beskrivelse

Indkøb af multifunktionsprintere til blæk

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://vergabe.duesseldorf.de
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://vergabe.duesseldorf.de
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
22/11/2024 10:30
Tildelingsmetode
Preis
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
0.01 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: OfficeXpress GmbH
Postadresse:
By: Meerbusch
Postnummer: 40670
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.