Publications Office of the EU
Portugal-Lissabon: Reklamevirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Lissabon: Reklamevirksomhed

  • Offentliggjort
    21/12/2017
  • Frist
    17/01/2018
  • Tildelt
    08/08/2018
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Udførelsessted
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Sektor (hoved-CPV)
79341000 Reklamevirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,000,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
3,000,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
17CLPQ/DJ2002
Beskrivelse

Aquisição de serviços de agência criativa nos meios digitais para o DJSCML.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Postadresse: Calçada da Glória, n.º 53
By: Lisboa
NUTS-kode: PT17
Postnummer: 1250-112
Land: PRT
Hovedadresse: www.scml.pt
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
3,000,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
3,000,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: SixAndCo, Unipessoal, Lda.
Postadresse: Galerias Alto da Barra, avenida das Descobertas, 59 F, 2.º andar
By: Oeiras
Postnummer: 2780-053
Land: PRT
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.