Publications Office of the EU
Frankrig-Aubéguimont: Byplanlægnings- og landskabsarkitektvirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Aubéguimont: Byplanlægnings- og landskabsarkitektvirksomhed

  • Tildelt
    25/11/2016
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Commune d'Aubéguimont
Udførelsessted
NUTS code: FR France
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR France
Sektor (hoved-CPV)
71400000 Byplanlægnings- og landskabsarkitektvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
4,500.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Aménagement de la rue Centrale (RD60) — accord-cadre de maîtrise d'œuvre.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
4,500.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Atelier Lignes
Postadresse:
By: Rouen
Postnummer:
Land: FRA

Officiel betegnelse: V3D Concept
Postadresse:
By: Dieppe
Postnummer:
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.