Publications Office of the EU
Spanien-Canals: Bygge- og anlægsarbejder i forbindelse med byudvikling - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Canals: Bygge- og anlægsarbejder i forbindelse med byudvikling

  • Tildelt
    26/03/2013
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: ES523 Valencia / València
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
45211360 Bygge- og anlægsarbejder i forbindelse med byudvikling
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
600,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
599,919.49 EUR
Referencenummer for tilbuddet
PAI 01/2006/U-3
Beskrivelse

Agente urbanizador para el desarrollo del programa de actuación integrada de la unidad de ejecución U.3.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
600,000.00
Endelig kontraktværdi
599,919.49 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Argent XXI, S.A.
Postadresse: c/ Universidad, 4
By: Valencia
Postnummer: 46003
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.