Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Vejtransport - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Vejtransport

  • Offentliggjort
    15/11/2022
  • Frist
    12/12/2022
  • Åbning af tilbuddene
    16/12/2022
  • Tildelt
    07/02/2023
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Gerencia umivale Activa, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 3
Udførelsessted
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
60100000 Vejtransport
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
512,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
512,000.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
SER-22-0594-OSA
Beskrivelse

Servicios de transporte de viajeros para traslado de mutualistas y personal interno de umivale Activa en Benidorm (Lote 1) y en Comarca Marina Baixa, excepto Benidorm (Lote 2)

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Gerencia umivale Activa, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 3
Nationalt registreringsnummer: G96236443
Postadresse: Calle del Poeta Joan Maragall, 31
By: Madrid
NUTS-kode: ES300
Postnummer: 28020
Land: ESP
Kontaktperson: Gerencia umivale Activa, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 3
Hovedadresse: https://umivale.es/conocenos/licitaciones
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
16/12/2022 12:30
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.