Publications Office of the EU
Beladung für ein Hubrettungsfahrzeuge DLAK 23/12 nach DIN 14043 für die Stadt Heide - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Beladung für ein Hubrettungsfahrzeuge DLAK 23/12 nach DIN 14043 für die Stadt Heide

  • Offentliggjort
    12/02/2024
  • Frist
    25/03/2024
  • Annulleret
    24/04/2024
  • I dag
    02/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Stadt Heide
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Sektor (hoved-CPV)
35110000 Brandbekæmpelses-, rednings- og sikkerhedsudstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
8,755.35 EUR
Referencenummer for tilbuddet
08-24
Beskrivelse

Beladung für ein Hubrettungsfahrzeuge DLAK 23/12 nach DIN 14043 für die Stadt Heide

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://bi-medien.de
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://bi-medien.de
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
25/03/2024 11:00
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: 100%
Vægtning (procentdel, præcis) :
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
8,755.35 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: C. B. König Feuerschutz GmbH
Postadresse:
By: Borstel-Hohenraden
Postnummer: 25494
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.