Publications Office of the EU
Rumænien-Brăila: Renovationsvogne - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Rumænien-Brăila: Renovationsvogne

  • Tildelt
    26/09/2018
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
S.C. Eco S.A.
Udførelsessted
NUTS code: RO221 Brăila
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: RO221 Brăila
Sektor (hoved-CPV)
34144511 Renovationsvogne
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
677,170.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
3,122,750.00 RON
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
14121/17.04.2018
Beskrivelse

Contractul presupune cumpararea de utilaje pentru colectarea deșeurilor, respectiv:
— Lot 1 — „Maşini de măturat străzi”,
— Lot 2 — „Vehicule de colectare a deseurilor menajere”,
— Lot 3 — „Tractor”,
— Lot 4 — „Containere si pubele de deseuri.
Alte conditii specifice sunt mentionate in caietul de sarcini.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare, in a 10-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor, conform O.U.G. 107/2017.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari, inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 12.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.