Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Personbiler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Polen-Warszawa: Personbiler

  • Offentliggjort
    03/05/2019
  • Frist
    12/06/2019
  • Tildelt
    23/07/2019
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Urząd Dozoru Technicznego
Udførelsessted
NUTS code: PL Polska
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sektor (hoved-CPV)
34110000 Personbiler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
7,824,328.35 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
7,470,628.35 PLN
Referencenummer for tilbuddet
ZP-DA-78/19
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest najem wraz z pełną obsługą serwisową, dostawą i obsługą kart paliwowych umożliwiających tankowanie i określone zakupy pozapaliwowe oraz systemem monitoringu GPS 60 szt. samochodów osobowych typu kombi (wyposażonych w silnik z zapłonem iskrowym (bez instalacji LPG)) wraz z pakietem ubezpieczeń OC, AC, NNW, (obejmujących również zagranicę), jak również Assistance, Assistance w ruchu na terenie Unii Europejskiej.
Dostawa i obsługa kart paliwowych będzie umożliwiać tankowanie i określone zakupy pozapaliwowe dla innych samochodów będących w posiadaniu Zamawiającego;

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://platformazakupowa.pl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
7,824,328.35 PLN
Endelig kontraktværdi
7,470,628.35 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.
Postadresse: ul. Wołoska 24
By: Warszawa
Postnummer: 02-675
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.