Publications Office of the EU
Frankrig-Maubeuge: Indsamling af husholdningsaffald - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Maubeuge: Indsamling af husholdningsaffald

  • Offentliggjort
    25/06/2016
  • Annulleret
    02/07/2016
  • Åbning af tilbuddene
    29/07/2016
  • I dag
    01/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Agglomération Maubeuge Val de Sambre
Udførelsessted
NUTS code: FRE11 Nord
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRE11 Nord
Sektor (hoved-CPV)
90511200 Indsamling af husholdningsaffald
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
AM16.25
Beskrivelse

Collecte hebdomadaire et transport des ordures ménagères, du verre et des matériaux recyclables, tri et conditionnement des matériaux recyclables sur les communes de Bettignies, Bersillies, Vieux-Reng, Villers-Sire-Nicole, Gognies-Chaussée, Mairieux, Cousolre, Aibes et Bousignies-sur-Roc. Il s'agit d'un marché ordinaire sans montant minimum et sans montant maximum, avec des quantités estimatives indiquées sur le DQE, mais qui n'engagent pas la collectivité.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Agglomération Maubeuge Val de Sambre
Postadresse: 1 place du Pavillon, BP 50234
By: Maubeuge Cedex
NUTS-kode: FR301
Postnummer: 59603
Land: FRA
Hovedadresse: http://maubeugecreativescities.fr
Elektronisk via:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_1bH5dZ4U3i
Tilbud kan afgives
Submission for one lot only
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
29/07/2016 09:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.