Publications Office of the EU
PL-Katowice: Vedligeholdelse af trafikfyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

PL-Katowice: Vedligeholdelse af trafikfyr

  • Offentliggjort
    11/11/2011
  • Frist
    20/12/2011
  • Åbning af tilbuddene
    20/12/2011
  • Tildelt
    28/12/2011
  • I dag
    07/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Miejski Zarząd Ulic i Mostów
Udførelsessted
NUTS code: PL22A Katowicki
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
50232200 Vedligeholdelse af trafikfyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,390,000.00 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,651,151.21 PLN
Referencenummer for tilbuddet
82/XI/2011/WP
Beskrivelse

Bieżące utrzymanie i konserwacja drogowych sygnalizacji świetlnych, znaków i tablic zmiennej treści, systemów parkingowych oraz oświetlenia przejść podziemnych zlokalizowanych na terenie miasta Katowice w okresie 12 miesięcy.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
20/12/2011 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
2,390,000.00 PLN
Endelig kontraktværdi
2,651,151.21 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Synchrogop S.j. Marek Ciesielski Roman Tulosz
Postadresse: ul. Fabryczna 15
By: Katowice
Postnummer: 40-611
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.