Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Støttevirksomhed i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Spanien-Madrid: Støttevirksomhed i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder

  • Meddelt
    05/03/2019
  • Forventes offentliggjort
    01/07/2019
  • I dag
    03/09/2026
Status
Inaktiv
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Adif — Alta Velocidad
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
71311100 Støttevirksomhed i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
450,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Asistencia para el control de las obras del proyecto de construcción de plataforma de la línea de alta velocidad Madrid-Extremadura; Talayuela-Cáceres; tramo: Malpartida de Plasencia-Plasencia (ramal Madrid-Plasencia).

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Adif — Alta Velocidad
By: Madrid
NUTS-kode: ES300
Land: ESP
Hovedadresse: www.adifaltavelocidad.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not specified
Anslået værdi
450,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.