Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Programmeringsservice i forbindelse med programmelpakker - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Programmeringsservice i forbindelse med programmelpakker

  • Offentliggjort
    07/07/2023
  • Frist
    04/08/2023
  • Åbning af tilbuddene
    26/09/2023
  • Tildelt
    20/11/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Dirección General de Renfe Viajeros Sociedad Mercantil Estatal, S.A.
Udførelsessted
NUTS code: ES España
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
72210000 Programmeringsservice i forbindelse med programmelpakker
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
576,801.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
490,280.97 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2022-00229
Beskrivelse

Procedimiento Abierto.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Dirección General de Renfe Viajeros Sociedad Mercantil Estatal, S.A.
Nationalt registreringsnummer: A86868189
Postadresse: Avda Ciudad de Barcelona, 6 - 2ª pl.
By: Madrid
NUTS-kode: ES300
Postnummer: 28007
Land: ESP
Kontaktperson: Dirección General de Renfe Viajeros Sociedad Mercantil Estatal, S.A.
Hovedadresse: http://www.renfe.com
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
26/09/2023 12:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
576,801.00 EUR
Endelig kontraktværdi
490,280.97 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Deloitte Consulting S.L.U
Postadresse:
By: MADRID
Postnummer: 28020
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.