Publications Office of the EU
Finland-Vantaa: It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finland-Vantaa: It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support

  • Offentliggjort
    23/11/2016
  • Frist
    09/01/2017
  • Tildelt
    15/05/2017
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Vantaan kaupunki
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FI1B Helsinki-Uusimaa
Sektor (hoved-CPV)
72000000 It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
500,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
925,916.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Vd/9232/02.08.00.00/2016
Beskrivelse

Vantaan kaupungin Antikoagulaatiohoito-palvelun hankinta.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://tarjouspalvelu.fi/vantaa?id=84984&tpk=d564f3ce-cee8-4dfb-b80b-fa4ceb03b4a3
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
500,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
925,916.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Valuecode Oy
Postadresse:
By: Helsinki
Postnummer: 00210
Land: FIN
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.