Publications Office of the EU
Lastbil sættevogn, trækker til sættevogne, container sættevogn, lastbil op til 12 000 kg - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Lastbil sættevogn, trækker til sættevogne, container sættevogn, lastbil op til 12 000 kg

  • Offentliggjort
    16/10/2024
  • Frist
    18/11/2024
  • Åbning af tilbuddene
    19/11/2024
  • Tildelt
    10/09/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Sektor (hoved-CPV)
34223100 Sættevogne
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
814,280.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
SVO-RVO1-2024/000823
Beskrivelse

Køb: sovevogn sættevogn 2 stk., trækker 4 stk., container sættevogn 2 stk., lastbil op til 12 000 kg.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/58794/summary
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/58794/summary
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
19/11/2024 08:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.