Publications Office of the EU
Tjekkiet-Hradec Králové: Rullegardiner - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjekkiet-Hradec Králové: Rullegardiner

  • Meddelt
    13/12/2013
  • Offentliggjort
    21/01/2014
  • Frist
    17/03/2014
  • Tildelt
    26/05/2014
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Statutární město Hradec Králové
Udførelsessted
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
39515400 Rullegardiner
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
6,600,000.00 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
6,121,787.53 CZK
Referencenummer for tilbuddet
201005/2013/OM2/Kl-22613
Beskrivelse

Dodávka a montáž venkovních a vnitřních horizontálních žaluzií do 6-ti školských zařízení v Hradci Králové – ZŠ Mandysova, ZŠ Štefcova, ZŠ Štefánikova, ZŠ Pouchov, ZŠ Malšova Lhota a ZŠ Nový Hradec Králové.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
6,600,000.00 CZK
Endelig kontraktværdi
6,121,787.53 CZK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Dopos Přelouč s.r.o.
Postadresse: Chrudimská 1342
By: Přelouč
Postnummer: 535 01
Land: CZE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.