Publications Office of the EU
Tyskland-München: Arbejder under terræn, undtagen tunneler, skakte og underføringer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-München: Arbejder under terræn, undtagen tunneler, skakte og underføringer

  • Tildelt
    20/06/2018
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Staatliches Bauamt München 2
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
45221250 Arbejder under terræn, undtagen tunneler, skakte og underføringer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,724,209.04 EUR
Referencenummer for tilbuddet
18E0063
Beskrivelse

Beabsichtigung der Vergabe von Leistungen:
Staatliches Bauamt München 2
2. Teilbaumaßnahme, Ertüchtigung der Rettungswege,
Ort der Ausführung:
Marchioninistraße 15, München

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
1,724,209.04 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Josef Gruber Heizungsbau und Sanitäranlagen GmbH
Postadresse:
By: Sauerlach
Postnummer:
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.