-
Offentliggjort12/08/2014
-
Frist29/09/2014
-
Åbning af tilbuddene29/09/2014
-
I dag02/09/2026
Værktøjer
Belgien-Leuven: Spændingstransformator
Imec cleanroom project bij de hoofdcampus Imec te Leuven – het perceel „Elektrische Transformatoren” omvat, maar is niet limitatief tot de volgende elementen:
— 6 driefasen Cast Resin Transformer 1 600 kVA (AN), geschikt voor verandering tot geforceerde ventilatie (AN/AF);
— 6 driefasen Cast Resin Transformer 2 000 kVA (AN), geschikt voor verandering tot geforceerde ventilatie(AN/AF) inclusief transformator accessoires zoals looprails, staalconstructies voor transformator, hoogspannings-transformator aansluit systeem, interne aardingssysteem in transformatorkamers en equipotentiale busbar.
Een gedetailleerd bestek, P+ID's schema's, interferentielijst met andere disciplines en meetstaten zullen overgemaakt worden in de opdrachtdocumenten.
Officiel betegnelse: M+W Group High Tech Projects UK
Postadresse: Kapeldreef 75
By: Leuven
Postnummer: 3001
Land: BEL
Kontaktperson: Imec container C
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.