Publications Office of the EU
Levering af medicinsk udstyr opdelt i 6 dele - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Levering af medicinsk udstyr opdelt i 6 dele

  • Offentliggjort
    26/09/2025
  • Frist
    28/10/2025
  • Åbning af tilbuddene
    28/10/2025
  • Tildelt
    15/01/2026
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL841 Białostocki
Sektor (hoved-CPV)
34152000 Øvelsessimulatorer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
92,991.69 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
6
Referencenummer for tilbuddet
AZP.25.1.47.2025
Beskrivelse

1. Kontraktens genstand er: Levering af medicinsk udstyr opdelt i 6 dele: Del 1 — Model af en nyfødt til sygeplejeaktiviteter 3 sæt. Del 2 - Model af børnepasning, nyfødt 3 sæt. Del 3 — Sygepleje fantom af en nyfødt pige 4 stk. Del 4 — Sygepleje fantom af en nyfødt dreng 3 stk. Del 5 — Amning læring model 2 sæt Del 6 — Leopold grip trainer og føtal hjerte monitor 1 sæt 2. BILAG vedrørende kontraktens genstand: - Beskrivelse af kontraktens genstand - bilag 2 til frihandelszonen - oversigt over kontraktens tilbudte genstands overensstemmelse med princippet om ikke at gøre væsentlig skade - bilag 2a til frihandelszonen - oversigt over vurdering af garantibetingelser - bilag 4 til frihandelszonen - betingelser for garanti, garanti og garantiservice - bilag 5 til frihandelszonen - procedure for levering og afhentning af enheden - bilag 6 til frihandelszonen.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1181479
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1181479
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
28/10/2025 09:05
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.