Publications Office of the EU
Polen-Niedrzwica Duża: Diverse udstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Niedrzwica Duża: Diverse udstyr

  • Offentliggjort
    03/04/2020
  • Frist
    07/05/2020
  • Åbning af tilbuddene
    07/05/2020
  • Tildelt
    24/07/2020
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Gmina Niedrzwica Duża
Udførelsessted
NUTS code: PL814 Lubelski
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL814 Lubelski
Sektor (hoved-CPV)
39290000 Diverse udstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
218,098.35 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
264,048.17 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
ZP.271.1.13.2020
Beskrivelse

1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa wyposażenia budynku nowej szkoły w Niedrzwicy Dużej”.
2. Zamawiający, zgodnie z art. 36aa ust. 1 ustawy Pzp, dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 3 części, jak poniżej:
1) część nr 1 – dostawa mebli do budynku nowej szkoły w Niedrzwicy Dużej,
2) część nr 2 – dostawa pomocy dydaktycznych do budynku nowej szkoły w Niedrzwicy Dużej,
3) część nr 3 – dostawa wyposażenia higienicznego i innego do budynku nowej szkoły w Niedrzwicy Dużej.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SIWZ nr: 1a – dotyczy części nr 1 zamówienia, 1b – dotyczy części nr 2 zamówienia. 1c – dotyczy części nr 3 zamówienia.
4. Każda z części zamówienia obejmuje dostawę, montaż wyposażenia, ustawienie w miejscach wskazanych przez przedstawiciela Zamawiającego. Adres dostawy – ul. Lubelska 21, 24-220 Niedrzwica Duża, POLSKA.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/05/2020 14:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.