Publications Office of the EU
Sverige-Norrköping: Rengørings- og sanitetstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sverige-Norrköping: Rengørings- og sanitetstjenester

  • Offentliggjort
    21/05/2021
  • Frist
    20/06/2021
  • Annulleret
    08/09/2021
  • I dag
    31/08/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Norrköping Norrevo Fastigheter AB
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SE Sverige
Sektor (hoved-CPV)
90900000 Rengørings- og sanitetstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
20,000,000.00 SEK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
UH-2020-252
Beskrivelse

Norrköping Norrevo Fastigheter AB inbjuder ert företag att lämna anbud på offentlig upphandling av avtal gällande Städtjänster; daglig städning, storstädning, golvvård och fönsterputs som ska utföras i området Innerstaden södra i Norrköpings kommun. Upphandlingen omfattar skolor, förskolor, bibliotekt, idrottshallar, kontorslokaler och äldreomsorg. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Norrköping Norrevo Fastigheter AB
Nationalt registreringsnummer: 559028-5747
Postadresse: Norra Promenaden 100
By: Norrköping
NUTS-kode: SE
Postnummer: 601 81
Land: SWE
Hovedadresse: http://norrevo.se
Elektronisk via:
https://www.e-avrop.com/norrkopingsbk/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=57438
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
23/06/2021 00:00
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
20,000,000.00 SEK
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.