Publications Office of the EU
DIGITALISERING CAMPUSLOGISTIEK - SCHOONMAAK - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

DIGITALISERING CAMPUSLOGISTIEK - SCHOONMAAK

  • Offentliggjort
    07/08/2024
  • Frist
    05/09/2024
  • Tildelt
    16/04/2026
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
vzw Jessa Ziekenhuis
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BE224 Arr. Hasselt
Sektor (hoved-CPV)
48420000 Programpakke til administration af faciliteter og kontorprogrampakke
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
346,104.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
PPP0LQ-715/4198/YC-2024-010
Beskrivelse

DIGITALISERING CAMPUSLOGISTIEK - SCHOONMAAK

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.publicprocurement.be
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.publicprocurement.be
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: cost
Beskrivelse: Prijs
Vægtning (procentdel, præcis) : 40
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Kwaliteit en gebruiksvriendelijkheid
Vægtning (procentdel, præcis) : 40
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Plan van aanpak
Vægtning (procentdel, præcis) : 10
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Service en Support
Vægtning (procentdel, præcis) : 10
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
346,104.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Diractive bv
Postadresse:
By: Deventer
Postnummer: 7418 AD
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.