Publications Office of the EU
Nederlandene-Boxmeer: Arkitekters tjenesteydelser i forbindelse med bygninger - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nederlandene-Boxmeer: Arkitekters tjenesteydelser i forbindelse med bygninger

  • Tildelt
    21/07/2021
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Gemeente Boxmeer (tbv gemeente Land van Cuijk i.o.)
Udførelsessted
NUTS code: NL413 Noordoost-Noord-Brabant
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NL Nederland
Sektor (hoved-CPV)
71221000 Arkitekters tjenesteydelser i forbindelse med bygninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,000,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
BIZOB-2021-LVC-JHO-00132
Beskrivelse

Ontwerpwerkzaamheden (bouwkundig en interieur) ten behoeve van de uitbreiding en verbouwing van het gemeentehuis Boxmeer tot het gemeentehuis Land van Cuijk. De werkzaamheden beslaan de uitwerking van een ontwerp dat naadloos aansluit op de initieel ontworpen gebouwfase 2 van het gemeentehuis Boxmeer. Ten behoeve van het interieur is vernieuwing en integratie van bestaande bouw met de uitbreiding vereist. Er wordt een beroep gedaan op het ontbreken van mededinging wegens uitsluitende rechten (Aanbestedingswet 2.32 lid 1 sub b onder 3).

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
1,000,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Kraaijvanger bv
Postadresse: Blaak 40 unit 4.08
By: Rotterdam
Postnummer: 3011 TA
Land: NLD

Officiel betegnelse: Kraaijvanger B.V.
Postadresse: Blaak 40 unit 4.08
By: Rotterdam
Postnummer: 3011TA
Land: NLD
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.