Publications Office of the EU
Tijdelijke inloopvoorziening Villa Westerweide - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tijdelijke inloopvoorziening Villa Westerweide

  • Tildelt
    12/12/2024
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Gemeente Zaanstad
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NL325 Zaanstreek
Sektor (hoved-CPV)
85310000 Sociale foranstaltninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2024-388
Beskrivelse

emeente Zaanstad is voornemens de opdracht voor de tijdelijke inloopvoorziening Villa Westerweide, gelegen aan de Provincialeweg 220 te Zaandam, voor de periode 1 mei 2025 tot en met 31 december 2026 in de markt te zetten. De einddatum van de huidige overeenkomst is 1 mei 2025. Er is gekozen voor een opdracht van 20 maanden. De tijdelijke inloopvoorziening Villa Westerweide blijft tot uiterlijk 31 december 2026 op de Provincialeweg 220 in Zaandam bestaan en is bedoeld voor personen die zich in het Burgemeester in ‘t Veldpark en/of elders in Zaanstad ophouden en (deels) voor overlast zorgen. In de inloopvoorziening zijn mensen welkom waar de gemeente zich meer over wil ontfermen. Sommigen hebben - naast verslaving, psychische problemen, schulden of zijn dakloos. De inloopvoorziening maakt de drempel lager naar professionele hulp, waarmee zij meer grip op hun leven krijgen. Dit betekent in veel gevallen dat zij ook minder overlast veroorzaken. Er is gekozen voor een opdracht van 20 maanden. De tijdelijke inloopvoorziening Villa Westerweide blijft tot uiterlijk 31 december 2026

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Tijdelijke inloopvoorzieningen Villa Westerweide
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
2.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: De Regenboog Groep
Postadresse:
By: Amsterdam
Postnummer: 1013 GE
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.